7/24 Telefon: 0 534 738 99 24

logo
  • Bursa, Osmangazi

  • Arabayatağı Mh. Anadolu Sk. No:1

asansörlü taşıma

Bursa Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Bursa evden eve nakliyat ya da ofis taşıma hizmeti arayanlar için Şah Kiralık Asansör hem hızlı hem de uygun fiyatlı çözümler sunuyor. Taşınma işlemlerinde eşyaların güvenli bir şekilde aktarımı oldukça önem arz eder. Eşyaların eski binadan yeni adrese götürülmesi esnasında bazı olumsuz durumlar ortaya çıkabilir. Örnek vermek gerekirse, yüksek katta bulunan bir eve merdiven aracılığı ile eşyaların aktarılması sırasında sürtme ve çarpma gibi hadiseler sıkça yaşanır. Kimi binalarda merdiven boşluğunun dar olması, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, koltuk takımı, yatak, baza ve dolap gibi eşyaların taşınması sırasında hasarlar oluşmasına sebebiyet verir. Bunlara örnek olarak bina içinde duvarların ya da lambaların zarar görmesi ile eşyalarda oluşabilecek hasarlar gösterilebilir. Bu nedenle de asansörlü evden eve nakliyat artık olmazsa olmaz bir seçenek haline gelmiştir.


Kiralık asansör ile taşınmak çok kolay

Şah Kiralık Asansör, Bursa evden eve nakliyat ile ofis taşıma işleriniz için size büyük kolaylık sağlar. Firmanın kiralık asansör sistemi ile eşyalarınız, bulunduğunuz kata rahatlıkla taşınır. Taşınma sürecinde ilk olarak firmamıza fiyatlandırma talebinde bulunursunuz. Bunun ardından ücretsiz ekspertiz hizmetimizle evinize gelen personellerimiz, eşyalarınızın boyut ve miktarını inceleyerek size olası maliyeti hesaplar. Taşınma günü geldiğinde uzman personelimiz tarafından, hasarlara karşı özenle paketleme ve ambalajlama işlemleri yapılan eşyalarınız, kamyona nakledilir. Bu işlemler esnasında asansörlü evden eve nakliyat rahatlığını fazlasıyla yaşarsınız.
Şah Kiralık Asansör, 25 kata kadar yükseklikte bulunan dairelere taşınmayı hiçbir aksama olmadan gerçekleştirir. 300 kilo taşıma kapasitesi bulunan asansör ile aynı anda birden fazla parçanın aktarımı sağlanır. Hem insan gücünden hem de zamandan tasarruf elde edilir. Eşyalarınız merdiven kullanılmadan taşınacağı için komşularınıza rahatsızlık vermezsiniz. Ayrıca klasik yöntemle taşımada oluşacak hasarlar da önlenmiş olur.


Şah Kiralık Asansör her zaman hizmetinizde

Asansörle Evden Eve Nakliyat konforu için Şah Asansör Kiralama her zaman hizmetinizde. Bursa evden eve nakliyat ve ofis taşıma konusunda yıllardır %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, taşınma gibi zor bir süreci kolaya çeviriyor. Şah Kiralık Asansör ayrıcalığını yaşamak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.
asansörlü taşıma

En uygun maliyetlerle asansörlü evden eve nakliyat

Bursa Asansörlü evden eve nakliyat dendiğinde kimilerimizin aklına pahalı uygulamalar geliyor olsa da aslında bu uygulamalar, geleneksel uygulamalardan daha maliyetli uygulamalar değildir. Hem taşıma firmasının iş ve işlemlerini kolaylaştırıyor ve hızlandırıyor olması, hem de ev sahibi bakımından yükün güvenliğini artırıyor olması nedeniyle maliyetlerine bakılmaksızın bu yöntem her iki taraf içinde tercih edilen uygulamadır. Ve belirttiğimiz gibi asansörlü evden eve nakliyat pahalı bir uygulama da değildir. Bize dilediğiniz zaman ulaşarak ücretsiz expertiz hizmeti alabilir ve size en uygun zamanda asansörlü taşıma prosedürünün başlaması talimatını verebilirsiniz.

Sorularınız mı var?

Nakliyat sektörü ile ilgili aklınıza gelen her türlü soruyu bizlere sorabilirsiniz. Dilerseniz hemen fiyat alabilirsiniz. İletişim sayfamız da ki kanallardan bizlere ulaşabilirsiniz.

iletişim