7/24 Telefon: 0 534 738 99 24

logo
  • Bursa, Osmangazi

  • Arabayatağı Mh. Anadolu Sk. No:1

nakliyat ekspertiz

Ücretsiz Nakliyat Ekspertizi

Evden eve nakliyat ve ofis taşıma sırasında en önemli maddelerden birisi, taşıma işleminin planlanması ile maliyet hesabının çıkarılmasıdır. Günümüzde birçok firma evden eve nakliyat için etiket fiyatları vermektedir. Ancak bu durum ne yazık ki büyük mağduriyetlere yol açmakta. Çünkü müşteri tüm iyi niyetiyle hizmeti almak ister. Ancak taşınmaya geldiğinde iş değişir. Bu tarz firmalar, çeşitli gerekçelerle müşteriden ekstra masraflar talep etmeye başlar. Bunlardan bazıları, evde eşyanın fazla olduğu, dairenin çok yüksek katta bulunduğu, mesafenin beklenenden uzun olduğu ve ekstra yakıt takviyesi gibi klasikleşen isteklerdir. İşinin aksamamasını isteyen müşteri de bunları çaresiz kabul etmek zorunda kalır. Bu durumu önleyen sistem ise ücretsiz ekspertiz hizmetidir.


Ücretsiz ekspertiz ile fiyatı önceden bil

Şah Kiralık Asansör, Bursa evden eve nakliyat arayanlar için ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Bu işlemde taşınma işlemi için fiyat talep eden müşterinin evine personellerimiz önceden bir ziyaret gerçekleştirir. Bu ziyarette belli kriterler ışığında eşyaların miktar ve boyutlarına göre hesaplanan fiyat müşteriye sunulur. Bu fiyatlandırma yapılırken dikkat edilen noktalar ise şunlardır:
- Evdeki ya da ofisteki eşyaların sayısı ve ağırlıkları
- Tüm eşyalar için gereken paketleme ve ambalajlama malzemesi miktarı
- Eşyaların paketleme ve ambalajlama ile taşınması için gereken personel sayısı
- Kırılma tehlikesi yüksek olan ve paketlenmesi gereken hassas eşyaların sayısı
- Nakliyat yapılacak adreslerin arasındaki uzaklık
- Taşınma sırasında kiralık asansör kullanılma durumu
- Taşıma sigortası ücreti
- Nakliye kamyonunun boyutu


En uygun evden eve nakliyat fiyatları sizinle

Ücretsiz ekspertiz sayesinde maliyet bedelini önceden öğrenerek kararınızı buna göre verirsiniz. Ayrıca burada belirlenen fiyat tüm taşıma işlemleri için geçerli olacağı için, hiçbir şekilde başka bir ekstra ücret ödemezsiniz. Sizin belirlediğiniz tarihlerde Şah Kiralık Asansör ekibi, evinize ya da ofisinize gelir. Ambalajlama ve paketleme işlemleri yapılan ürünler, dikkatle kapalı kasalı kamyonlarımıza yerleştirilir ve belirtilen tarihte yeni adresine götürülür. Burada da asansörlü evden eve nakliyat ayrıcalığı ile kolaylıkla teslim edilir. Kısacası ücretsiz ekspertiz hizmeti, evden eve nakliyat konusunun güvenli ve hızlı olmasını sağlayan temel unsurdur.
Bursa evden eve nakliyat yapacaksanız, Şah Kiralık Asansör’ü aramadan karar vermeyin. Firmamızın ücretsiz ekspertiz hizmetiyle en uygun fiyatlar sizi bekliyor.

Sorularınız mı var?

Nakliyat sektörü ile ilgili aklınıza gelen her türlü soruyu bizlere sorabilirsiniz. Dilerseniz hemen fiyat alabilirsiniz. İletişim sayfamız da ki kanallardan bizlere ulaşabilirsiniz.

iletişim