7/24 Telefon: 0 534 738 99 24

logo
  • Bursa, Osmangazi

  • Arabayatağı Mh. Anadolu Sk. No:1

nakliye fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bursa evden eve nakliyat ve ofis taşıma işlemlerinde fiyatlar farklılık göstermektedir. Nakliyat firmaları tarafından ücretlerde ilk dikkat edilen nokta mesafedir. Mevcut evinizle ya da ofisinizle yenisi arasındaki mesafenin uzaklığına ya da yakınlığına göre farklı fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken belirleyici olan bir diğer unsur ise eşya miktarınızdır. Fazla eşya durumunda büyük bir kamyon, eşyalarınızın sayısı az ise kamyonet tarzı araçlar kullanılır.


Ücretsiz ekspertiz hizmeti olmazsa olmazdır

Piyasada bazı firmaların evden eve nakliyat fiyatları için istediği fahiş ücretlere dikkat etmek gerekir. Çünkü iddialı bir biçimde tek fiyat veren firmaların, daha sonra türlü bahanelerle talep ettiği miktarlar, müşterileri çileden çıkarabiliyor. Bu bahanelere örnek olarak şunları gösterebiliriz:
- Eşya sayısının fazla olduğunu öne sürme
- Beyaz eşya ve mobilya miktarının hesaplanandan çok olduğu iddiası
- Asansör ücreti
- Mesafenin beklenenden uzun olduğunu belirtip ekstra yakıt talep etme
- Elemanlar için bahşiş isteme
- Yüksek kat olduğunu belirtip fazladan para talep etme
Siz siz olun, nakliyat konusunu işin uzmanına bırakın. İlk başta ucuz fiyat verip müşterinin aklını çelmeyi amaçlayan ve sonrasındaki istekleriyle işi içinden çıkılmaz bir hale sokan firmaları asla dikkate almayın. Bursa evden eve nakliyat ya da ofis taşıma hizmeti almak isterseniz, ilk olarak ücretsiz ekspertiz işlemiyle fiyat belirleme yapılır. Evinizi ya da ofisinizi ziyaret eden personeller, tüm eşyalarınızın miktarını kontrol eder. Gidilecek mesafenin de hesaba katılmasıyla fiyatlandırma yapılır. Tüm bu işlemler ücretsiz gerçekleşir. Ödeme sadece taşınma hizmeti için alınır. Yapılacak sözleşme ile de sonrasında ekstra ücretler talep edilmesinin de önüne geçilir.


En uygun nakliyat fiyatları Şah Kiralık Asansör’de

Şah Kiralık Asansör, tüm bu kriterleri tek tek kontrol ederek Bursa evden eve nakliyat için en uygun fiyat seçenekleriyle size hizmet vermeyi amaçlar. Tamamen ücretsiz olan ekspertiz hizmetiyle evden eve nakliyat fiyatları belirlendikten sonra alanında uzman ekibimiz, adresinize gelerek eşyalarınızı taşınmaya hazırlar. Hummalı bir paketleme ve ambalajlama sürecinin ardından eşyalar, hasar verecek dış etmenlere korumalı bir hale getirilir. Kasası kapalı olan kamyonlarda güvenle taşınan eşyalar, kiralık asansör yardımı ile yeni adrese yerleştirilir. Evden eve nakliyat fiyatları konusunda en uygun teklifi almak için Şah Kiralık Asansör ile iletişime geçin.

Sorularınız mı var?

Nakliyat sektörü ile ilgili aklınıza gelen her türlü soruyu bizlere sorabilirsiniz. Dilerseniz hemen fiyat alabilirsiniz. İletişim sayfamız da ki kanallardan bizlere ulaşabilirsiniz.

iletişim