7/24 Telefon: 0 534 738 99 24

logo
  • Bursa, Osmangazi

  • Arabayatağı Mh. Anadolu Sk. No:1

Kiralık nakliyat asansörü

Bursa Asansör Kiralama

Ev taşımak zahmetli bir iştir. Birbirinden önemli eşyaların bir yerden başka yere nakliyesi sırasında titiz davranmak ve zarar vermemeye özen göstermek gerekir. Teknolojinin zamanla gelişmesiyle evden eve nakliyat alanında önemli gelişmeler olmuştur. Bunlardan en önemlisi nakliyat asansörlerinin ev taşımada kullanılmaya başlamasıdır. Nakliyat asansörleri sayesinde eşyalar, merdiveni ya da apartman asansörlerini kullanmaya gerek kalmadan kolaylıkla taşınmaktadır. Kiralık asansör bularak evinizi ya da ofisinizi kolaylıkla başka yere nakledebilirsiniz. Bursa Asansör Kiralama arıyorsanız sizin için pek çok uygun seçenek de mevcuttur.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Kiralık asansör ile ev taşımanın zorlukları rahatlıkla aşılır. Klasik evden eve nakliyat, hem bina sakinlerine gürültü başta olmak üzere rahatsızlık verebilir. Ayrıca taşınan eşyaların bazılarının boyutlarının merdiven boşluklarına tam sığmaması sonucu apartmanda çeşitli hasarlar meydana gelebilir. Kiralık asansör ile hem çevreye verilen rahatsızlık önlenir hem de insan gücünden çok ciddi derecede tasarruf edilir. 5-6 kişinin yapacağı taşıma işi, kiralık asansör sayesinde çok daha az kişi tarafından gerçekleştirilebilir. Ayrıca kiralık asansörle eşyalarınızın direkt olarak eve çıkarılması, merdivenden taşırken oluşabilecek hasarların yol açacağı masrafların da önüne geçer. Böylelikle taşınma ücretinin yanında başka sürpriz ödemeler yapmamış olursunuz.


Nakliyatta tecrübenin adı: Şah Kiralık Asansör

Bursa ve çevresinde hizmet veren Şah Kiralık Asansör, evden eve nakliyat konusundaki üstün deneyimiyle müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Firma, Bursa Asansör Kiralama arayanlar için en uygun seçenekleri sunuyor. Şah Kiralık Asansör ile ev ya da ofis taşıma işlemleri sorunsuzca halledilir.
Şirketin alanında uzman personeli, paketleme ve ambalajlama işlemlerinin ardından eşyaları nakliye aracına yükler. Eşyalarınıza hem nakliye hem yerleştirme sırasında herhangi bir zarar gelmemesi için tüm önlemler alınır. Güvenli bir yolculuğun ardından varılan yeni adrese kiralık asansör ile eşyalar aktarılır. Firmanın asansörleri 300 kilo taşıma kapasitesine sahip olup 25. kata kadar ulaşmaktadır.
Şah Kiralık Asansör, kapalı kasalı kamyonları ve son model nakliye asansörleri ile Bursa kiralık asansör arayanları bekliyor. Eviniz ya da ofisiniz varsa Şah Kiralık Asansör’den fiyat alın, size sadece izlemek kalsın.

Sorularınız mı var?

Nakliyat sektörü ile ilgili aklınıza gelen her türlü soruyu bizlere sorabilirsiniz. Dilerseniz hemen fiyat alabilirsiniz. İletişim sayfamız da ki kanallardan bizlere ulaşabilirsiniz.

iletişim