7/24 Telefon: 0 534 738 99 24

logo
  • Bursa, Osmangazi

  • Arabayatağı Mh. Anadolu Sk. No:1

evden eve nakliyat

Bursa Evden Eve Nakliyat

Bursa Evden Eve Nakliyat hizmeti mi arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz. Şah Kiralık Asansör ile Bursa içi ya da Bursa’dan Türkiye’nin her yerine evden eve nakliyat yapabilirsiniz. Firmamız, eşyalarınızı istediğiniz adrese büyük bir özenle taşır. Size ise sadece oturmak kalır.
Taşınma sürecinizi planladıktan öncelikle ekspertiz personelimiz evinize gelir ve eşya miktarını hesaplar. Ardından belirtilen günde, firmamızın deneyimli personeli evinize gelerek paketleme ve ambalajlama işlemini gerçekleştirir. Bu işlem esnasında büyükten küçüğe tüm eşyalarınız, kırılmaya ve parçalanmaya karşı özel malzemelerle kaplanır. Böylelikle evden eve nakliyat sırasında oluşabilecek hasarların en baştan önüne geçilmiş olur. Büyük dikkatle nakliye kamyonuna aktarılan eşyalarınız, yeni adresinizde de aynı özenle taşınır.


Kiralık asansör ile nakliyat çok kolay

Evinizin yüksek katta olmasını kesinlikle dert etmeyin. Şah Kiralık Asansör, son teknoloji ürünü olan nakliye asansörleriyle zoru kolaya çeviriyor. 300 kilo*** taşıma kapasitesine sahip asansörler 25. Kata kadar hizmet veriyor. Kamyondan paketler halinde asansöre aktarılan eşyalarınız, birkaç saniye içinde dairenizin balkonuna varıyor. Burada da personellerimizin desteğiyle evinizin istenilen bölümlerine eşyalarınız aktarılıyor. Kiralık asansör sayesinde insan gücüne klasik taşımadan daha az ihtiyaç duyuluyor. Ayrıca evden eve nakliyat sırasında apartman içi taşımada meydana gelecek sorunlar da tarihe karışıyor. Kiralık asansör ile komşularınıza gürültü başta olmak üzere hiçbir konuda rahatsızlık verilmez. Ayrıca apartmanın merdiven boşluklarında oluşabilecek hasarların ya da eşyalarınızda taşırken çarpma etkisiyle oluşabilecek kayıpların da önüne geçilir.


asansörlü nakliyat

Şah Kiralık Asansör ile nakliyatta kaliteyle tanışın

Firmamız sadece Bursa evden eve nakliyat değil, şehirlerarası nakliyat da yapmaktadır. Taşıma işleminde kapalı kasalı nakliye kamyonları kullanılırken eşyalarınız hava koşullarından asla ve asla etkilenmez. Sadece ev değil, ofis taşıma işlerinizde de Şah Kiralık Asansör, deneyimli personelleriyle istenen adrese sorunsuz nakliyeler gerçekleştirir.
Bursa Evden Eve Nakliyat yaptırmak istiyorsanız ya da kiralık asansör arayışınız varsa Şah Kiralık Asansör size bir telefon kadar yakın. Firmamızla kuracağınız irtibatın ardından nakliye işleminizle alakalı en uygun fiyat seçenekleri size sunulacaktır. Şah Kiralık Asansör, Bursa içi ya da şehirlerarası olsun tüm evden eve nakliyat işlerinizle kaliteli bir şekilde halletmek için sizleri bekliyor.Sorularınız mı var?

Nakliyat sektörü ile ilgili aklınıza gelen her türlü soruyu bizlere sorabilirsiniz. Dilerseniz hemen fiyat alabilirsiniz. İletişim sayfamız da ki kanallardan bizlere ulaşabilirsiniz.

iletişim