7/24 Telefon: 0 534 738 99 24

logo
  • Bursa, Osmangazi

  • Arabayatağı Mh. Anadolu Sk. No:1

şehirler arası nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Taşımacılıkta şehirler arası nakliyat en zor alanlardan birisidir. Bir şehirden başka bir şehire evden eve nakliyat yapmak büyük uzmanlık ve tecrübe gerektirir. Bursa şehirler arası nakliyat ile başka şehirlere taşınmak isteyenler için birçok seçenek bulunuyor. Ancak bu işlemi gerçekleştirecek firmanın iyi seçilmesi şart. Çünkü şehir içi taşımacılıktan farklı olarak şehirler arası nakliyat uzak mesafelere gidilmesi bakımından eşya güvenliği konusunda titizliği mecbur kılıyor. Gerek paketleme ve ambalajlama sürecinde yapılan hatalar gerek yolda yaşanabilecek olası sıkıntılar nedeniyle müşteriler mağduriyet yaşayabiliyorlar. Bu durumlara örnek olarak eşyalarda oluşabilecek hasarlar, nakliye kamyonunun belirtilen tarihte adrese ulaşmaması, taşıma için anlaşılan fiyatın üstüne çeşitli bahanelerle ekstra ödemeler koyulması gösterilebilir.


Şehirler arası Nakliyat öncesi paketleme ve ambalajlama


Bursa şehirler arası nakliyat işlemlerinizde Şah Kiralık Asansör, aradığınız hizmeti eksiksiz sunuyor. Ücretsiz ekspertiz hizmetimizle taşınmanızdan önce evinizdeki ya da ofisinizdeki eşyalara bakılır. Yapılan hesaplamanın ardından fiyat tarafınıza iletilir. Alacağınız hizmetler için belirtilen fiyatın dışında herhangi bir sürpriz ödeme yapmazsınız. Personellerimiz, oluşturulan takvime harfiyen olarak evinize ya da ofisinize gelerek eşyalarınızı toplar. Paketleme ve ambalajlama işlemi büyük dikkatle yapılır. Beyaz eşya ve mobilya gibi büyük hacimli eşyalar, kırılmaya ya da çizilmelere karşı özel ambalajlama battaniyeleriyle kaplanır. Diğer ufak eşyalarınız ise balonlu naylonlara sarılıp kırılmaya karşı tüm önlemleri alınarak kolilere koyulur. Kıyafetleriniz için de ayrı özel bir koli hazırlanır. Tüm eşyaların hazır olduğu kontrol edildikten sonra, dairenin bulunduğu kata göre kiralık asansör yardımı ve personellerimizle, kapalı kasa ile taşıma yapan kamyonlarımıza yerleştirilir. Şehirler arası nakliyat öncesi eşyalar kamyondaki sarsılmalara karşı gerekli sabitlemeleri yapıldıktan sonra hareket edilir.
Araçlarımız belirtilen tarihte şehre vararak eşyalarınızı teslim eder. Firmamız, asansörlü evden eve nakliyat sistemi ile yüksek katta bulunan dairelere de kolaylıkla taşıma yapmaktadır. 25. Kata kadar yükselen asansör, tek seferde 300 kilo*** ağırlık taşımaktadır. Bursa şehirler arası nakliyat yapacaksanız, Şah Asansör Kiralama’yı arayabilirsiniz. Güvenli ve hızlı evden eve nakliyat en uygun fiyat seçenekleriyle siz değerli müşterilerimizi bekliyor.


Sorularınız mı var?

Nakliyat sektörü ile ilgili aklınıza gelen her türlü soruyu bizlere sorabilirsiniz. Dilerseniz hemen fiyat alabilirsiniz. İletişim sayfamız da ki kanallardan bizlere ulaşabilirsiniz.

iletişim