7/24 Telefon: 0 534 738 99 24

logo
  • Bursa, Osmangazi

  • Arabayatağı Mh. Anadolu Sk. No:1

ev paketleme

Evden eve paketleme ve ambalajlama

Bursa evden eve nakliyat ve ofis taşıma işlemlerinde eşyaların güvenliği oldukça önemli bir konudur. Eşyaların paketleme ve ambalajlama sürecinde yapılacak hatalar hiç hesapta olmayan hasarlara ve maddi zararlara yol açabilir. Bu noktada nakliye için anlaşılan firmanın hizmet kalitesi büyük önem taşır. Kimi firmaların taşıma öncesi paketleme ve ambalajlama yaparken dikkatsiz ve özensiz çalışması, müşteriler için büyük mağduriyetler oluşturabilir. Bu hatalar sonucu, beyaz eşya ve mobilyalarda darbeye bağlı hasarlar, kırılacak eşyaların kullanılmaz hale gelmesi gibi haller sık sık yaşanmaktadır. Firmadan evden eve nakliyat öncesinde bu konuda garanti alınmamışsa oluşan maddi zarar da müşterinin cebinden çıkar.


Eşyalarınızın güvenliği önceliğimiz

Şah Kiralık Asansör, paketleme ve ambalajlama sürecinde eşyaların türüne göre farklı uygulamalar yapmaktadır. Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar ile mobilyalar, işinin uzmanı personeller tarafından sökülür. Ardından da ambalaj battaniyesi denilen özel keçe battaniyelerle kaplanarak darbelere ve kırılmalara korumalı hale getirilir. Evden eve nakliyat sırasında kırılma tehlikesi olan diğer eşyalar ise balonlu naylonlara sarılır ve kolilere istiflenir. Kıyafetleriniz başta olmak üzere diğer giyim eşyaları ise yine bu işlem için getirilmiş kolilere koyulur. Paketleme ve ambalajlama işleminin tamamlanmasının ardından eşyalarınız büyük dikkatle nakliye kamyonlarına aktarılır. Sonrasında ise yeni adresinize teslim edilir.


evden eve paket

Doğru paketleme ve ambalajlama ile hasarsız taşınma

Şah Kiralık Asansör, paketleme ve ambalajlama konusunda nakliyat sektöründe uzun yıllarda edindiği tecrübeyi müşterilerine sunmaya devam ediyor. Firmamızın personelleri, evden eve nakliyat ve ofis taşıma alanlarında eğitimli olup almak istediğiniz hizmetleri eksiksiz yerine getirir. Eşyalarınızın güvenliğini her şeyin önünde tutan Şah Kiralık Asansör, Bursa evden eve nakliyat işleriniz esnasında doğru paketleme ve ambalajlama ile hasar ve maddi zarar riskini sıfıra indirir.
Firmamız taşınacağınız noktadan yeni adresinize eşyaları kapalı kasa kamyonlarla teslim ederken asansörlü evden eve nakliyat konforunu da sizlere yaşatıyor. Bursa asansör kiralama hizmeti arayanlar için firmamız en uygun fiyatlarla siz müşterilerini bekliyor. Güvenli paketleme ve ambalajlama, sonrasında asansörlü sistemle kolayca taşınmak için Şah Kiralık Asansör’den fiyat isteyin. Ücretsiz ekspertiz hizmetimizle taşınma maliyetinizi belirleyelim.

Sorularınız mı var?

Nakliyat sektörü ile ilgili aklınıza gelen her türlü soruyu bizlere sorabilirsiniz. Dilerseniz hemen fiyat alabilirsiniz. İletişim sayfamız da ki kanallardan bizlere ulaşabilirsiniz.

iletişim