7/24 Telefon: 0 534 738 99 24

logo
  • Bursa, Osmangazi

  • Arabayatağı Mh. Anadolu Sk. No:1

ofis taşıma

Bursa Ofis Taşıma

Şah Asansör Kiralama, Bursa Evden Eve Nakliyat işlerinin yanı sıra Bursa ofis taşıma işlerinizde de hizmetinizde. Şirketlerin ofis ihtiyaçları gün geçtikçe değişmekte ve artmaktadır. İşyeri konusunda alternatiflerin artması, lokasyon bazlı hedefler ya da şirket bünyesindeki hareketlere göre ofis ihtiyacı noktasında yaşanan değişimler taşınmayı da beraberinde getirmektedir.
Ofis taşıma oldukça özen gerektiren bir işlemdir. Taşınma sırasında şirketin işlemlerinde yaşanacak bir aksama hiç hesapta olmayan zararlara yol açabilir. Taşınan malzemelerde oluşabilecek hasarlar ya da eksik eşyalar da nakliye sırasında ortaya çıkabilecek olumsuz durumlardan bazılarıdır. Bu nedenle işin uzmanı bir firma ile çalışmak, istenmeyen hallerin yaşanmasını minimuma indiren en önemli etkendir.


Şah Asansör Kiralama

Şah Asansör Kiralama, Bursa için ya da Bursa’dan Türkiye’nin başka şehirlerine yapacağınız ofis taşıma işlemlerinizi titizlikle yapar. Sizle yapacağımız ilk görüşmenin ardından taşınma planı oluşturulur. Ücretsiz ekspertiz hizmetimizle, personellerimiz ofisinize gelerek taşınma planlamanızı ve oluşacak masrafı hesaplar. Sonrasından belirlenen tarihte ekibimiz ofisinize gelerek paketleme ve ambalajlama ile eşyalarınızı nakliye için hazır hale getirir. Tüm eşyaların kırılmayı ya da parçalanmayı önleyici malzemelerle özenle sarılır. Ardından da kolilere yerleştirilir. Eşyalarınızın miktarına göre büyük ya da küçük kapalı kasalı nakliye kamyonlarımız yeni adresinize eşyalarınızı aktarır. Burada ekibimiz, yeni ofisinize eşyalarınızı sorunsuzca nakleder.
Taşınacağınız ofisin bulunduğu binanın yüksekliği Şah Asansör Kiralama ile artık önemli değil. Firmamızın kiralık asansörü, 25 kata kadar tüm taşınacak malzemeleri başarıyla çıkarır. Kiralık asansör sayesinde hem hızlı hem de güvenli taşıma sağlanmaktadır. Böylelikle binadaki diğer ofislere ya da evlere hiçbir rahatsızlık verilmez. Ayrıca taşıma sırasında çarpma veya sürtme nedeniyle bina içinde ya da eşyalarınızda oluşabilecek hasarların da önüne geçilir. Şah Kiralık Asansör ile Bursa ofis taşıma işleriniz artık çok kolay. Sektörün öncülerinden olan firmamız, yıllardan beri elde ettiği deneyimle nakliyenizi hiçbir aksaklığa mahal vermeden gerçekleştirir. Bursa içinde ya da şehirlerarası nakliyat talepleriniz için bize ulaşın. Almak istediğiniz hizmetlere ve eşyalarınızın miktarına göre en avantajlı fiyatları size sunalım. Taşınma telaşını Şah Kiralık Asansör’e bırakın size sadece yeni ofisinizde işe başlamak kalsın.Sorularınız mı var?

Nakliyat sektörü ile ilgili aklınıza gelen her türlü soruyu bizlere sorabilirsiniz. Dilerseniz hemen fiyat alabilirsiniz. İletişim sayfamız da ki kanallardan bizlere ulaşabilirsiniz.

iletişim