7/24 Telefon: 0 534 738 99 24

logo
  • Bursa, Osmangazi

  • Arabayatağı Mh. Anadolu Sk. No:1

asansorlu taşımacılık

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Asansörlü evden eve taşımacılık aracılığı ile eşyalarınıza zarar gelmeden ve en kısa sürede nakliye işlemleri tamamlanacaktır. Firmamızın bu alanda verdiği hizmet kalitesi daha önce hizmet alan kişiler tarafından da onaylanmıştır. Global standartlara uygun bir biçimde oluşturulmuş olan bu sistem sizi de memnun edecek ve verimliliği ile dikkat çekecektir. Siz de anında nakliye işleri ile alakalı destek almak isterseniz yetkililerimize erişim sağlayın ve taleplerinizi dile getirin!

Asansörlü Taşıma Avantajları

Asansörlü evden eve taşımacılık hizmetini alan kişilerin dile getirdiği olumlu nitelikler;

  • • Eşyaların hasar almadan taşınması
  • • Taşınma işlemlerinin daha kısa sürede tamamlanması
  • • İnsan gücünden tasarruf edilmesi
  • • Ekonomik boyutu

Güler yüzlü ve konusunda uzman kişiler ile iş birliği yapmak taşınma konusunda dahi en güvenilir şekilde ve stressiz bir biçimde sürecin tamamlanmasını sağlayacaktır.

Müşteri Memnuniyeti Ölçütümüz!

Müşterilerin memnuniyeti nakliye safhasında en net şekilde önemsediğimiz alanların başında gelmektedir. Müşteri memnuniyetinin en üst noktaya çıkarılması için taşıma işleminin öncesinde sizden beklentilerinizi bildirmenizi rica ediyoruz. Bu beklentilere uygun analiz yapılarak fiyat aralığı da belirlenecektir. Yüksek katlı binalara taşıma işlemi gerçekleştirilecekse asansör kullanılmakta ve bunun haricinde tek katlı konutlara ise insan gücü ile en profesyonel şekilde taşıma işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Yüksek Katlı Binalarda Birincil İhtiyaç!

Taşınacağınız konut yüksek katlı ise asansör kullanımının büyük bir öneme sahip olduğu belirtilmelidir. İnsan gücü söz konusu olduğu zaman hem işlerde aksama yaşanmakta hem de yüksek katların çıkarılmasında eşyaların hasar alması gibi olumsuzluklar meydana gelebilmektedir. Bu tür bir risk almamak için alanında uzman olan firmamıza bir başvurun!

Uygun Fiyat Maksimum Kalite!

Asansörlü evden eve taşımacılık ile beraber en stresli dönemlerden biri olan ev taşıma aşamasında dahi en sorunsuz şekilde sürecin tamamlanmasını mümkün kılabilirsiniz. Uygun fiyata maksimum kalite elde etmek isteyen kişilerin mutlaka firmamıza bir göz atması gerekiyor. Hem taşıma hem de teknik destek konusunda sadece alanında uzman olan kişiler ile iş birliği kuruyoruz. Bu nedenle elde edeceğiniz memnuniyetin diğer firmalara göre çok daha nitelikli olacağı belirtilmelidir.

Sorularınız mı var?

Nakliyat sektörü ile ilgili aklınıza gelen her türlü soruyu bizlere sorabilirsiniz. Dilerseniz hemen fiyat alabilirsiniz. İletişim sayfamız da ki kanallardan bizlere ulaşabilirsiniz.

iletişim