7/24 Telefon: 0 534 738 99 24

logo
  • Bursa, Osmangazi

  • Arabayatağı Mh. Anadolu Sk. No:1

kestel evden eve nakliyat

Kestel Evden Eve Nakliyat

Bursa Evden eve nakliyat çözümlerinde Bursa’nın en iyi markalarından biri olarak sunduğumuz hizmetlerimizin değerini arttırıyoruz. Gelişen ve değişen müşteri taleplerin karşılanmasına yönelik farklı çözümlerle ortaya çıkan şirketimiz, müşterilere en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarını büyütmektedir. Kestel evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra, birçok ilçe ve şehre taşımacılık hizmeti sunan markanızla daha güvenli bir taşınma sürecini yaşayabilirsiniz.

Asansörlü taşımacılıkta güvenilir adresiniz!

Marka değerine önem veren şirketimiz, değişen şartlara uyum sağlayarak Kestel nakliyat sektöründe en uygun çözümleri sunan firmalar arasındadır. Gelişmiş asansör taşıma sistemlerine yapılan yatırımlarla şehirleşen kentlerdeki yüksek konut ve plazaların üst katlarına yetişebilecek asansör sistemlerini hizmete sunmuştur. Bu sistemler sayesinde en yüksek binalardan eşya indirme ve çıkarma işlemleri güvenli ve hızlı bir şekilde yerine getirebilmektedir. Böylece taşıma süreci daha kısa sürmekte ve eşyaların zarar görmeden taşınması mümkün olmaktadır.

Deneyimli personelimiz

Sadece teknolojik sistemlere yapılan yatırımlarla marka değerimizi arttırmaya çalışmıyoruz. Aynı zamanda da insan kaynaklarına dair uyguladığımız yatırım politikaları sayesinde kalifiyeli eleman ihtiyacımızı da karşılıyoruz. Taşıma ekibimizin iş güvenliği kriterlerine dikkat ederek eşyaları taşıması, güler yüzlü olmaları ve müşteri ilişkileri alanında eğitim almalarına önem verilmektedir. Böylece hizmet kalitemiz, Avrupa standartların da ötesine geçerek, Türkiye’nin en iyi nakliyat firmaları arasına girmektedir.
Kestel evden eve nakliyat, eşyaların taşıma sırasında zarar görmemesi adına titiz bir prosedür uygulamaktadır. Öncelikle büyük hacimli eşyaların ekiplerimizde bulunan marangoz ustalarında sökülmesi ve kısımlarının numaralandırılarak ambalajlanması sağlanmaktadır. Her bir eşya için modern ambalajlama sistemleri kullanılmaktadır. Sıfır ve birinci e ambalaj sistemleri, hijyenik ve daha önce kullanılmamış sistemlerdir. Bazı firmalar, kullandıkları ambalajları başka taşımalarda da kullanabilirler. Firmamız, hijyen kuralları dışındaki bu hareketi tavsiye etmemektedir. Modern araçlarda bulunan sabitleme sistemleriyle de eşyalar korunmaktadır. Taşıma sırasında sarsıntıdan kaynaklanabilecek düşmelerin eşyalara zarar vermesi engellenmektedir. Şirket filosunda bulunan araçların hepsi modern ve bakımları belirli zamanlarda yapılan araçlardır. Temiz, güvenli ve müşterilerimize hizmet sunabilecek kapasiteye sahiptir.

Sorularınız mı var?

Nakliyat sektörü ile ilgili aklınıza gelen her türlü soruyu bizlere sorabilirsiniz. Dilerseniz hemen fiyat alabilirsiniz. İletişim sayfamız da ki kanallardan bizlere ulaşabilirsiniz.

iletişim