7/24 Telefon: 0 534 738 99 24

logo
  • Bursa, Osmangazi

  • Arabayatağı Mh. Anadolu Sk. No:1

karacabey evden eve nakliyat

Karacabey Evden Eve Nakliyat

Türkiye’nin her noktasına sağladığı nakliyat hizmetiyle marka değerini büyüten şirketimiz, Bursa merkezli olmak üzere taşımacılıkta Avrupa standartlarını sunmaktadır. Karacabey evden eve nakliyat hizmetimizin yanı sıra, diğer yerlere sunulan taşımacılık hizmetimizde güven, samimiyet ve maksimum fayda sağlayacak bir hizmet anlayışını da beraberimizde taşıyoruz.

Her zaman doğru adrestesiniz!

Ev veya ofisinizden ayrılma vakti gelmişse, dikkat etmeniz gerekenlerden birisi doğru bir taşımacılık firmasını seçerek, yeni eviniz veya ofisinize eşyalarınızı taşımak olacaktır. yeni olanın vereceği heyecanı nakliyat firmasının zarar verici çalışmalarıyla gölgelememek adına kaliteli hizmet sunan firmalarla çalışmalısınız. Bu kapsamda, marka değerine önem veren bir firma olarak, Karacabey evden eve nakliyat hizmetimizde ve diğer adreslere yapılacak taşımacılık hizmetlerinde kaliteyi ön planda tutuyoruz. Müşterilerimizin maksimum seviyede memnun kalacakları hizmet sözleşmesiyle birinci sınıf kalite standartlarını da aşacak nakliyatçılık deneyimini müşterilerimize yaşatıyoruz.

Deneyimli personel hizmetinizde

Kurumsal olmayan nakliyat firmalarının en büyük eksikliği, deneyimli bir ekibe sahip olmamalarıdır. Taşeron mantığıyla çalışan bu firmalar, müşterilerin en çok değer verdikleri eşyalara zarar gelmesine neden olabilirler. Firmamız, deneyimli kadrolar istihdam ederek, nakliyatta insan kaynaklarına atfettiği önemi de göstermektedir. Her ekipte bulunan marangoz ustası, takım amiri ve taşıma prosedürüne uygun hareket eden personeller yer almaktadır.

Modern sabitleme sistemleri

Eşyaların korunmasına yönelik insan kaynağının öneminin gerekliliği kadar, sistemsel ihtiyaç da bir lazımdır. Bu bakımdan karacabey evnde eve nakliyat, modern ambalajlama ve sabitleme sistemlerini kullanmaktadır. Araçlarda yer verilen modern sistemler sayesinde eşyalara hiçbir zarar gelmeksizin istenilen adrese transferi güvenli şekilde mümkün olmaktadır. firmamız, günün ihtiyaç ve gereksinimlerine göre sistemlerini güncelleyerek, daha iyi hizmet sunma derdi ve gayreti içerisinde nakliyat sektöründeki standartları arttıran bir değere sahiptir.

Sigortalı taşımacılıkta güvenilir adres!

Müşterilerimizin eşyalarının değerinin ölçülmesi, sigortalanması ve herhangi bir zarar halinde hesaplanan tazminatın ödenmesini sağlamaktayız. Poliçe kapsamında değerlendirilecek kazalardan meydana gelecek zararlar, sigorta işlemlerinin yapıldığı şirket tarafından ödeme taahhüdü altındadır. Firmamız, taşıma sırasında herhangi bir zararın doğmasına izin vermemek adına gerekli önlem ve tedbirleri titizlikle almakta ve yerine getirmektedir.

Sorularınız mı var?

Nakliyat sektörü ile ilgili aklınıza gelen her türlü soruyu bizlere sorabilirsiniz. Dilerseniz hemen fiyat alabilirsiniz. İletişim sayfamız da ki kanallardan bizlere ulaşabilirsiniz.

iletişim