7/24 Telefon: 0 534 738 99 24

logo
  • Bursa, Osmangazi

  • Arabayatağı Mh. Anadolu Sk. No:1

iznik evden eve nakliyat

İznik Evden Eve Nakliyat

İznik nakliyat firması olarak yenilikçi bir bakış açısıyla kaliteli taşımacılık devrimi gerçekleştirdik. Kaliteli personelimizle sunduğumuz hizmet standartlarımız, birçok İznik nakliyat firmasının önüne geçerek müşteri portföyümüzü arttıran ve büyümemizi sağlayan bir değer haline geldi. Bu kapsamda, İznik evden eve nakliyat hizmetlerimizde ve sunduğumuz diğer hizmetlerimizde müşterilerimize karşı sorumluluk bilincinin farkında olarak en iyisini sunmaktır. Kaliteli personelimizle en iyi nakliyat hizmeti.
Şirketimiz, personeline değer vermektedir. Çünkü nakliyat hizmetinde insan kaynağına olan önemin farkındadır. Bu sebeple çağın gereklerine uygun bir şekilde personelin eğitilmesine ve müşteri ilişkilerine dair disiplin içerisinde davranışların sergilenmesine yönelik tatbikatlar yapılmaktadır. Müşteri istek ve arzularına cevap verecek nitelikteki personelimiz sayesinde, İznik evden eve nakliyat hizmetlerimizde lider olduğumuz gibi Bursa içerisinde verdiğimiz diğer lokasyon hizmetlerinde de lider duruma geldik.
Taşıma personelimizin titizliği, güler yüzlü yaklaşımları ve deneyimli olmaları sebebiyle ortaya çıkan maksimum verimlilik, müşterilerimizin taşınma sürecini daha az zahmet ve stresten uzak bir şekilde geçirmelerini sağlamaktadır. Bundan dolayı firmamız, giderek büyüyen ve gelişen marka değeriyle müşterilerine her zaman en iyisini sunmayı ilke edinmiştir. Vizyon ve misyon değerleri gereğince birinci sınıf hizmet anlayışı içerisinde nakliyat sektöründe yeniliklere öncülük eden bir çalışma temposuna sahibiz.

Modern bir ambalajlama sistemi

Firmamız, eşyaların korunmasına yönelik uyguladığı sistemlerde modernliği ön plana almaktadır. hijyen düşkünü yapımız gereğince tüm ambalaj sistemlerinin sıfır olmasına dikkat edilmektedir. Bazı İznik nakliyat firmalarınca kullanılan ambalajlama sistemleri bir sonraki taşımadan ikinci kez kullanılabilmektedir. Firmamız, hijyen standartlarına uymayan bu durumu uygulamamaktadır. Her taşımada sıfır ambalaj sistemleri söz konusudur. Böylece müşterilerimizin eşyalarına değer verdiğimizi göstermekteyiz.
Araçlarımızdaki sabitleme sistemleri de birinci sınıf ürünlerden seçilmektedir. Eşyaların taşınma sırasında herhangi bir zarar maruz kalmaması adına gelişmiş en iyi sabitleme yöntem ve sistemleri araçlarımızda yer almaktadır. Temiz ve bakımlı araçlarımız içerisinde eşyalarınız hiçbir zarar görmeksizin istenilen lokasyona taşınmaktadır.

Uygun fiyat ve ödeme koşulları

Şirketimiz müşterilerimizin bütçesine de destek sunmaktadır. Verilen kaliteli hizmetin yanında uygun fiyat politikasıyla marka değerine yakışanı yapan firmamız, müşteri memnuniyeti sağlayıcı her türlü fedakarlığı yerine getirmektedir.

Sorularınız mı var?

Nakliyat sektörü ile ilgili aklınıza gelen her türlü soruyu bizlere sorabilirsiniz. Dilerseniz hemen fiyat alabilirsiniz. İletişim sayfamız da ki kanallardan bizlere ulaşabilirsiniz.

iletişim