7/24 Telefon: 0 534 738 99 24

logo
  • Bursa, Osmangazi

  • Arabayatağı Mh. Anadolu Sk. No:1

orhaneli evden eve nakliyat

Orhaneli Evden Eve Nakliyat

Bursa merkezli nakliyat hizmeti sunan şirketimiz, Orhaneli evden eve nakliyat hizmetiyle kaliteli taşımacılığı Bursalılarla buluşturmaktadır. Gerek Bursa’da, gerekse de Türkiye’nin birçok noktasına nakliyat hizmeti sunan Orhaneli evden eve nakliyat, müşteri odaklı çalışmaları sayesinde filosunu büyüterek, daha fazla müşteriye ulaşmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Orhaneli evden eve, nakliyat sektöründe yenilikçi yaklaşımlarla ve yüksek standartlarda sunduğu hizmetleriyle en iyi nakliyat firmaları arasına girmektedir.

Nasıl çalışıyoruz?

Kurumsal olmayan nakliyat firmalarından farklı olarak, kurumsal kimliğine önem veren şirketimiz, çalışanlarını da kurum kültürüne uygun şekilde eğiterek, müşteri memnuniyetini sağlayacak değerleri vermektedir. Bu kapsamda, personelin eğitiminde güler yüzlü etkileşim ve iletişimden, taşıma prosedürleri ve çağın gereklerine uygun bir nakliyat çözümlerimiz arasında yer almaktadır. eşyaların korunması noktasına önem vererek, müşterilerimizin değer verdikleri eşyaların zarar görmeden istenilen noktaya transfer edilmesini sağlamaktayız.

Ambalajlama sistemleri

Eşyaların korunmasına yönelik kullanılan ilk sistem ambalajlamadır. Birçok firma tarafından kullanılan bu sistem firmamız tarafından modern ambalajlama farkıyla sunulmaktadır. Birinci sınıf kaliteli malzemeden üretilen sıfır ambalajlar tedarik edilerek, müşteri eşyaları itinayla ambalajlanır. Diğer bir koruma yöntemi ise, araçlarımızda yer verdiğimiz sabitleme sistemleridir. Bu sistemler sayesinde eşyalar sarsılmalardan etkilenmezler. Düşme ve kırılma gibi durumlar söz konusu olmaz.

Asansörlü taşımacılık

Orhaneli evden eve nakliyat, büyük bir gereksinim haline gelmiş bulunan asansör taşıma sistemlerini de envanterinde bulundurmaktadır. İhtiyaç halinde ev veya ofislerin taşınmasında kullanılan firmamız, yüksek katlı binalara eşyaları daha güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır. Bursa gibi büyük şehirlerde daha da ihtiyaç haline gelen asansör sistemlerine yapılan yatırımlarla en modern sistemler müşterilere sunulmaktadır.
Orhaneli evden eve nakliyat, misyon ve vizyon politikası gereğince hareket ederek nakliyat sektöründeki tüm gelişmeleri öncelikli olarak müşterilerine yansıtan bir marka olmayı ilke edinmiştir. Bu bakımdan asansör sistemlerinden, gelişmiş ambalajlama ve sabitleme sistemlerine kadar her aşamada yüksek verimliliği sunacak uygulamalara başvurmaktadır. Tüm bu kalite standartlarını da, en uygun fiyata sunarak müşterilerin memnun kalacakları bir hizmeti paket olarak vermektedir. Uygun fiyat, kalitel hizmet ve samimiyet!

Sorularınız mı var?

Nakliyat sektörü ile ilgili aklınıza gelen her türlü soruyu bizlere sorabilirsiniz. Dilerseniz hemen fiyat alabilirsiniz. İletişim sayfamız da ki kanallardan bizlere ulaşabilirsiniz.

iletişim