7/24 Telefon: 0 534 738 99 24

logo
  • Bursa, Osmangazi

  • Arabayatağı Mh. Anadolu Sk. No:1

Yenişehir evden eve nakliyat

Yenişehir Evden Eve Nakliyat

Bursa evden eve nakliyat sektöründe yenilikçi bakış açısı ve kaliteli hizmet prosedürleriyle marka değerini arttıran şirketimiz, Yenişehir evden eve nakliyat hizmetlerinde Bursalılara en uygun çözümleri sunmaktadır. İller arasında nakliyat tecrübesine sahip şirketimiz, modern ve gelişmiş filosuyla tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmet almak için firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

Sunduğumuz hizmet değerleri nelerdir?

Yenişehir evden eve nakliyat, tecrübeli ve deneyimli bir personelden oluşmaktadır. Personelin sürekli bir şekilde eğitimi ve modern normlara uygun hizmet verebilecek standartlara gelebilmesi açısından yürütülen oryantasyon süreçlerimiz önceliklerimiz arasındadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına eşyaların taşınması sırasında gerekli prosedürlere uygun hareket edilmesini hedefleyen oryantasyon süreçleri, modern teknolojik ekipmanların araçlarımıza kazandırılmasıyla daha da kaliteli bir hizmetin ortaya çıkmasını sağlamaktadır.
Ambalajlama sistemlerimiz, kalite prosedürlerimiz açısından önem verdiğimiz ve özenle dikkat ettiğimiz sistemlerimizden birisidir. eşyaların çizilmesini önlemeye yönelik önemli bir adımı ifade eden ambalajlama, kullandığımız sistemlerin kalitesiyle daha da verimli bir hale gelmektedir. Başka firmalar gibi kullanılmış ya da eskimiş ambalajları değil, sıfır ve birinci sınıf kaliteden imal edilmiş ambalajları kullanmaktayız.
Ambalajlama sisteminden sonra önemli bir sistemimiz de, araçlarımızda yer verdiğimiz sabitleme sistemleridir. Bu sistemler sayesinde eşyalar herhangi bir sarsıntıdan etkilenmez ve düşmezler. Kırılmalara yönelik alınabilecek en iyi tedbirlerden birisini ifade eden sabitleme sistemleri, her geçen gün daha da geliştirilerek, müşteri ihtiyaçlarına uygun bir hale getirilmektedir.
Nakliyat firmaları açısından büyük bir gereksinim haline gelen asansör sistemleri de firmamız tarafından önemsenmektedir. Yenişehir evden eve nakliyat hizmetlerimiz dahil olmak üzere birçok taşıma işlemimizde lazım olan asansör sistemlerini gelişmiş mekanizmalara ve güvenlik sistemlerine sahip bulunan markalar arasından seçmekteyiz. Böylece taşıma esnasında yüksek güvenlik ve verimlik yakalanmasını sağlamaktayız.
En uygun fiyatlarla en iyi hizmeti sunma yönündeki gayretlerimize ek olarak, müşterileri arzularına her zaman için dikkat etmekteyiz. Sözleşmede yazmayan ayrıcalıklı hizmetleri de sunarak, müşterilerimizi memnun edecek yüksek standartlara sahip çözümler üretmekteyiz. Samimiyet, güven ve kalite odaklı bir taşımacılık çözümü için bizimle irtibata geçin!

Sorularınız mı var?

Nakliyat sektörü ile ilgili aklınıza gelen her türlü soruyu bizlere sorabilirsiniz. Dilerseniz hemen fiyat alabilirsiniz. İletişim sayfamız da ki kanallardan bizlere ulaşabilirsiniz.

iletişim