7/24 Telefon: 0 534 738 99 24

logo
  • Bursa, Osmangazi

  • Arabayatağı Mh. Anadolu Sk. No:1

gemlik evden eve nakliyat

Gemlik Evden Eve Nakliyat

Gemlik nakliyat hizmetlerinde modern çözümler üreterek, müşterine en iyi çözümleri sunan şirketimiz Gemlik evden eve nakliyat hizmetlerinde müşteri arzularına en uygun sözleşmeyle maksimum fayda ve memnuniyet sağlamaya devam ediyor. Taşınma dönemine özel sunulan kampanyalarla müşterilerimizin bütçelerine dost taşımacılık hizmeti sunan şirketimiz, kurumsal yapısıyla taşınma sürecini güvenle yürütüyor.

Deneyimli ve eğitimli personelle yanınızdayız!

Gemlik Nakliyat firmalarının en büyük kaynağı durumundaki personel, ne kadar deneyimli ve eğitimli olurlarsa o kadar güzel bir işin ortaya çıkacağı muhakkaktır. Bu kaide gereğince personel politikalarını kalifiyeli istihdam çerçevesi içerisinde yürüten şirketimiz, taşımacılık prosedürüne uyum sağlayacak elemanları istihdam etmektedir. Günümüz şartlarına uygun eğitimlerle personelin müşteriye davranışlarını ve ilişkilerini de disiplinli bir hale getiren şirketimiz, böylece güler yüzlü ve samimi bir hizmetin kapısını ardına kadar açmaktadır.
Taşıma personeli içerisinde marangoz ustaları bulundurarak, müşterilerin değer verdikleri eşyaların sökülmesinde hassasiyetini ifade etmektedir. Şirketimiz, kurumsal yapısı gereği yaptığı tüm sözleşmelerle maksimum uyum göstererek, müşteri mağduriyetinin önüne geçmektedir. Bu kapsamda dileyen müşterilerine sigortalı taşımacılık hizmeti de sunmaktadır. Eşya değerlerinin belirlenerek, sigorta ücretinin ödenmesi durumda yürürlüğe girecek poliçe kapsamındaki zararlar telafi edilmektedir.


Eşyalarınıza karşı hassas bir koruma

Gemlik Nakliyat firmaları, eşyaların korunmasına yönelik modern tedbirler başvurmaları gerekir. Ancak bazı Gemlik nakliyat firmaları tarafından sunulan koruma sistemleri ilkelliği ifade etmektedir. Bu tip durumlarda eşyaların çizilmesi, zarar görmesi ve müşteri tarafında mağduriyet veya memnuniyetsizliğin yaşanması gibi durumlar söz konusu olabilir. Şirketimiz modern sistemlere verdiği önem sayesinde, herhangi bir memnuniyetsizliğin ortaya çıkmasını önleyecek tedbirleri almaktadır.
Modern ambalajlama sistemi ve araçlarda yer verilen sabitleme yöntemleriyle uzun taşımacılık hizmetlerinde de eşyalara hiçbir zarar gelmeksizin memnun edici neticeler alınmaktadır. Şirketimiz, Avrupa standartlarında taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Bu sebeple müşterilerin maksimum fayda sağlayacakları prosedürleri kusursuz bir şekilde uygulamaktadır. Uygun fiyat ve ödeme
Firmamız, uyguladığı kaliteli taşımacılık sisteminin yanı sıra sunduğu uygun fiyatlarla müşterilerine destek olmaktadır. Ödeme yöntemleri çeşitliliğiyle de farklı alternatifler sunmaktadır. Kaliteli, güvenilir ve kusursuz bir hizmet için bizimle irtibat kurun!

Sorularınız mı var?

Nakliyat sektörü ile ilgili aklınıza gelen her türlü soruyu bizlere sorabilirsiniz. Dilerseniz hemen fiyat alabilirsiniz. İletişim sayfamız da ki kanallardan bizlere ulaşabilirsiniz.

iletişim