7/24 Telefon: 0 534 738 99 24

logo
  • Bursa, Osmangazi

  • Arabayatağı Mh. Anadolu Sk. No:1

büyükorhan evden eve nakliyat

Büyükorhan Evden Eve Nakliyat

Büyükorhan Nakliyat firmaları arasında parlayan marka olarak tüm Türkiye’ye hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Şirketimizin merkezi durumunda bulunan Bursa ili ve ilçeleri başta olmak üzere tüm Türkiye’yi saran filo ağıyla başarılı taşımacılık deneyimlerini herkese ulaştıran şirketimiz, modern prosedürleri sayesinde müşteri portföyünü genişletmeye devam ediyor. Büyükorhan evden eve nakliyat hizmetlerinde başarılı uygulamalarıyla Bursa’nın her ilçesine veya Türkiye’nin her iline nakliyat hizmetimiz en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sunuluyor.

Taşınmaktan korkmayın!

Taşınmanın yarattığı stres verici durum nedeniyle yaşam standartlarınızın yükselmesi halinde bile bulunduğunuz yeri terk etme hususunda ağır davranışlar gösterebilirsiniz. Daha iyi bir eve çıkmanın zamanı gelmiş olabilir veya daha modern bir ofisi kiralamanın vakti geçiyor olabilir. Tüm bu gerçekler ortadayken taşınmanın yaratacağı stres veya eşyalarınıza gelebilecek zararlar taşınma hususunda kararsız kalmanıza sebep olur. Büyükorhan evden eve nakliyat, taşınma işlerini daha az zahmetli bir sürece dönüştürmek için tüm sorumlulukları üstüne alarak hizmet sunar.


Ne sunuyoruz peki?

Büyükorhan evden eve nakliyat, kurumsal imaj ve prestijine uygun hizmet standartlarına sahip olarak taşımacılıkta müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmıştır. Sözleşmeye riayet ederek gerçekleşen taşınma işlemlerinde, müşteri arzularını yerine getirebilecek sağlam ve deneyimli bir ekip vazife almaktadır. Modern araç filoları sayesinde eşyaların sabitlenmesi, yeni ve sıfır ambalajlama sistemleriyle eşyaların çizilme ve çarpmaya dair korunması, marangoz ustalarıyla eşyalarınızın demontaj ve montaj işlerinin yerine getirilmesi, en uygun fiyat ve ödeme koşulları şirketimiz tarafından sunulanlardan sadece bazılarıdır.
Aman dikkat!
Büyükorhan evden eve nakliyat ihtiyacınız için taşımacılık şirketlerinden hangisiyle anlaşacağınızı konusu iyi düşünmeniz gerekir. Bazı Büyükorhan evden eve nakliyat firmaları yaptıkları sözleşmelere sadık kalmayabilir. Eski ve kullanılmış ambalajlarla eşyalarınızı hijyenden uzak bir uygulamayla korur. Araçlarında ilkel yöntemlerle sabitleme çalışması yapar. Böyle bir firmayla çalışmanız halinde ortaya çıkabilecek sorunların başında eşyaların zarar görmesi gelecektir. Aynı zamanda vaat edilenlerin yerine getirilmemiş olmasından kaynaklanan mağduriyetleri de yaşayabilirsiniz.
Şirketimiz, kurumsal yapısı gereğince müşterilerine en iyi Büyükorhan evden eve nakliyat hizmetini sunmak için çalışır. Deneyimli ve güler yüzlü kadrosuyla taşınma gününüzü daha az stresli bir sürece dönüştürür. Hiçbir sorunla karşılaşmadan kısa sürede işin tamamlanmasını ve sözleşmenin her adımıyla yerine getirilmesi yönünde irade gösterir.

Sorularınız mı var?

Nakliyat sektörü ile ilgili aklınıza gelen her türlü soruyu bizlere sorabilirsiniz. Dilerseniz hemen fiyat alabilirsiniz. İletişim sayfamız da ki kanallardan bizlere ulaşabilirsiniz.

iletişim