7/24 Telefon: 0 534 738 99 24

logo
  • Bursa, Osmangazi

  • Arabayatağı Mh. Anadolu Sk. No:1

inegöl evden eve nakliyat

İnegöl Evden Eve Nakliyat

Bursa’nın en önemli ve büyük ilçelerinden birisi durumundaki İnegöl’de en iyi nakliyat firması olarak hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Büyüyen marka değerimizle müşterilerimize sunduğumuz hizmet standartlarını da çağın gereksinimlerinin çok daha ötesine taşımayı hedef edinen kurumsal yapımız, ilerici kültürel değerleriyle Bursa iline hizmet sunmaktadır. Bursa merkezli olmak üzere ülkemizin her noktasına ulaşan filo ağımızla nakliyat sektöründe öncü marka olmaya aday şirketimizle yeniliklere öncü olmaya çalışıyoruz.

Neden biz?

İnegöl evden eve nakliyat hizmetlerimizde önceliklerimiz arasında müşterilerimizin bizden arzuladıkları şartları yerine getirebilmektir. Kurumsal bir firma olmanın sorumluluğunun farkında olarak hareket eden ekibimizle beraber müşteri istek ve arzularını kusursuz bir şekilde yerine getirmek birincil vazifelerimiz arasında yer almaktadır. Bu kapsam içerisinde yerine getirilen sözleşmede, müşterilerimizin talepleri önemli bir yer tutmaktadır.
Müşterilerimize sunduğumuz hizmetimizin temel değerleri arasında güvenilirlik gelmektedir. Deneyimli kadrolarımız tarafından yerine getirilen taşıma işlemlerinde güvenilirlik ve eşyaların titizlikle taşınmasına yönelik kaygılar büyük bir endişe yaratmaktadır. Öyle ki nakliyat işinin ehil kimselerce yerine getirilmemesinden kaynaklanan kötü tecrübe ve ortalıkta dolaşan kötü hikayeler, nakliyat sektöründeki tüm firmalara olan bakış açısını da etkilemektedir. Ancak firmamız, bu algıyı kırarak Avrupa standartlarından da öte hizmet anlayışıyla müşterilerine değer sunmaktadır. Başta eşyaların taşınması olmak üzere ilgili noktaya teslim edilmesine kadar ki süreç içerisinde güven endeksli çalışmalar müşteri memnuniyetini sağlayıcı niteliklere sahiptir.
Modern ambalajlama sistemiyle eşyaların korunması, son model araçlarımızla sabitlenmesi, hızlı bir şekilde istenilen adrese transfer edilmesi, asansör sisteminin kullanılarak, daha hızlı bir taşımacılık hizmeti sürecinin takip edilmesi gibi faydaları uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla müşterilerimize sunuyoruz. Deneyimli kadrolarımız içerisinde marangoz ustaları bulunduruyoruz. Böylece eşyaların sökülmesinde herhangi bir aksilik veya yanlışlık söz konusu olmasına müsaade etmiyoruz. Firmamız, müşterilerimizin eşyalarına değer vererek, taşıma prosedürüne uygun nitelikte elemanlar istihdam etmekte ve gerekli eğitimleri vererek, nakliyat işinin ciddiye alınması gereken bir iş kolu olduğunu göstermektedir.
Uygun fiyata kaliteli nakliyat hizmetlerinden faydalanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. İnegöl evden eve nakliyat ve diğer lokasyonlar için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sorularınız mı var?

Nakliyat sektörü ile ilgili aklınıza gelen her türlü soruyu bizlere sorabilirsiniz. Dilerseniz hemen fiyat alabilirsiniz. İletişim sayfamız da ki kanallardan bizlere ulaşabilirsiniz.

iletişim