7/24 Telefon: 0 534 738 99 24

logo
  • Bursa, Osmangazi

  • Arabayatağı Mh. Anadolu Sk. No:1

keles evden eve nakliyat

Keles Evden Eve Nakliyat

Bursa’da en iyi nakliyat firmaları arasında bulunan şirketimiz, Keles evden eve nakliyat hizmetini siz müşterilerimize ulaştırarak, taşınmayı zahmet olmaktan çıkartmaktadır. Birinci sınıf hizmet kalitesinde sunduğu nakliyatçılık sayesinde müşteri memnuniyetini maksimum seviyede sağlayan şirketimiz, güvenilir ve samimi bir ilişki ağıyla Bursa içerisinde istenilen noktaya nakliyat hizmeti vermektedir. Aynı zamanda firmamız, her iş ve bölgeye de taşımacılık hizmeti sunmaktadır

Neden bizi tercih etmeniz gerekir?

Piyasada birçok Bursa evden eve nakliyat firması dururken neden bizi tercih etmeniz gerektiğine dair aklınıza takılacak soruyu cevaplayalım. Firmamız öncelikli olarak kurumsal bir yapıya sahiptir. Marka değeri ve imajına önem veren şirketimiz, misyon ve vizyon değerleri gereğince müşteri arzularına en uygun hizmeti sunma gayreti içerisindedir. Bu kapsamda, yeniliklere ve çağın gereksinimlerine karşı esnek idari yapı ve deneyimli kadroyla süreli bir değişimi ilke edinmiştir. keles evden eve nakliyat hizmetlerinde standartları yükselten bir anlayışla hareket ederek, hizmet prosedüründe eşyaların korunması, müşterilerin memnun kalması ve neticeye en iyi şekilde ulaşılması başta gelen ilkeler arasındadır.

Deneyimli personelle yollardayız!

Taşımacılıkta personelin önemini bilen bir idari yapıya sahip şirketimiz, istihdam ettiği kadroların eğitimine önem vermektedir. Taşımacılık alanında deneyime sahip şirketimiz ve personelimizle sürekli gelişim yönünde ilerleme kaydetmek için kurum içerisinde gerçekleştirilen eğitimlerle nakliyat sektöründe modern bir hizmetin sunulmasını sağlamaktayız. Güler yüzlü taşıma ekibimiz, alanında uzman marangoz ustaları, şoförler, modern araçlarımız ve idari kabiliyeti yüksek takım amirimizle gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizde hedef, müşterilerimizin memnuniyetidir.
Firmamız, eşyaların korunmasına yönelik getirdiği yeniliklerle de nakliyat sektöründe öncü olmayı hedeflemektedir. Modern ambalajlama ve sabitleme sistemlerini kullanan şirketimiz, müşterilerin eşyalarına zarar gelmemesi için en gelişmiş yöntemler ve sistemleri seferber etmektedir. Uzun taşımacılık sürecinde de maksimum koruma sağlayan sistemler, nakliyata olan güveni de arttırmaktadır. Keles evden eve nakliyat hizmetimizi en makul şekilde neticelendirmek için uygun fiyat ve ödeme teklifleri de sunmaktayız.

Sorularınız mı var?

Nakliyat sektörü ile ilgili aklınıza gelen her türlü soruyu bizlere sorabilirsiniz. Dilerseniz hemen fiyat alabilirsiniz. İletişim sayfamız da ki kanallardan bizlere ulaşabilirsiniz.

iletişim