7/24 Telefon: 0 534 738 99 24

logo
  • Bursa, Osmangazi

  • Arabayatağı Mh. Anadolu Sk. No:1

yildirim evden eve nakliyat

Yıldırım Evden Eve Nakliyat

Bursa’nın en önemli ilçelerinden birisi durumunda bulunan Yıldırım’da nakliyat hizmetlerine önem veren bir firma olarak, müşterilerine maksimum deneyim yaşatmaya devam ediyoruz. Türkiye’nin her noktasına ulaşan filomuzla Yıldırım evden eve nakliyat hizmetlerinde sınır tanımadan müşterilerimize kaliteyi sunuyoruz. Güven endeksli Yıldırım nakliyat hizmetimizde hız, samimiyet ve tam sorumluluk alarak çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Bizi seçmeniz için bir değil, birçok sebep var!

Yıldırım Nakliyat firmaları arasında kurumsal yapısıyla dikkat çeken şirketimiz, giderek büyümenin vermiş olduğu güven duygusuyla müşterilerine dünkünden daha fazla memnun kalacakları hizmetleri sunmaktadır. Yıldırım Nakliyat sektöründe yenilikçi bakış açısıyla hızlıca büyüyen firmamız, Avrupa standartlarında taşımacılık yaparak diğer Yıldırım evden eve nakliyat firmalardan farkını ortaya koymaktadır. Modern ambalajlama sistemleri, son model araç filosu ve araçlarındaki gelişmiş sabitleme sistemleriyle müşterilerimizin değerlerine sahip çıkıyoruz.


İyi bir personel hizmetin ana kaynağıdır!

Yıldırım evden eve nakliyat firması olarak insan kaynaklarına verdiğimiz önem gereğince personel politikalarımızı çağın önüne geçiriyoruz. Eğitimli ve güler yüzlü çağdaş personel istihdamına önem veren şirketimiz, Bursalılara ve Türkiye’nin yedi bölgesindeki müşterilere maksimum fayda sağlayacak hizmeti götürüyor. İyi bir nakliyat hizmetinin kaliteli personel istihdam etmekten geçtiğine inanan şirketimiz, bu toprakların en büyük kaynağı insanımızla iyi ilişkiler kurabilecek kadroya sahip olma yolunda adımlarını hızlandırmaktadır.
Müşterilerimizin arzularına cevap verebilecek kadro ve yönetim esnekliğiyle Avrupa standartlarında taşımacılığı bu topraklarda uygulayan şirketimiz, Yıldırım evden eve nakliyat hizmetlerinde sınır tanımaksızın yedi bölgeye de taşımacılık gerçekleştiriyor. Güvenilir şekilde deruhte edilen hizmetlerimizi hızlı ve kusursuz kılacak yöntemlerle zenginleştirmeye devam ediyoruz. Asansör sistemlerine önem vererek, yükse binalardaki ev veya ofislerin taşınmasını daha hızlı ve güvenli bir hale getiriyoruz. Kadrolarımızda istihdam ettiğimiz deneyimli personellerimiz arasında marangoz ustaları da bulundurarak, büyük eşyaların demontaj işlemlerini bilinçli bir şekilde yapıyoruz. Eşyaların zarar görmemesi için her türlü tedbiri alan şirketimiz, modern araçlarında yeni ofis veya binanıza taşınmanızda güvenebileceğiniz en iyi Yıldırım nakliyat adresinizdir. Bursa merkezli firmamız, Türkiye’nin her noktasına ulaşan ağıyla büyük nakliyat çözümleri üretmeye devam ediyor.

Sorularınız mı var?

Nakliyat sektörü ile ilgili aklınıza gelen her türlü soruyu bizlere sorabilirsiniz. Dilerseniz hemen fiyat alabilirsiniz. İletişim sayfamız da ki kanallardan bizlere ulaşabilirsiniz.

iletişim