7/24 Telefon: 0 534 738 99 24

logo
  • Bursa, Osmangazi

  • Arabayatağı Mh. Anadolu Sk. No:1

Orhangazi evden eve nakliyat

Orhangazi Evden Eve Nakliyat

Bursa Orhangazi evden eve nakliyat hizmeti sunan şirketimiz, yüksek standartlara sahip hizmet politikasıyla taşımacılık alanındaki farklılığını yaşatıyor. Orhangazi evden eve nakliyat, deneyimli kadrosuyla vermiş olduğu hizmetle maksimum verimlilik sağlayacak koşulları sunarak, taşınma sürecini en iyi şekilde sonlandırıyor. Diğer firmalardan çok daha uygun fiyatla kaliteli bir hizmet almak için irtibat kurabilirsiniz.

Bizimle taşınmak kusursuzdur

Orhangazi Evden Eve Nakliyat, taşeron firmalardan çok farklı bir hizmeti ortaya koymaktadır. Birinci sınıf kalite standartlarında verilen hizmet kriterleri, Avrupa taşımacılık kriterlerine uygun bir şekildedir. Bu kapsamda müşterilerimizin eşyalarının emniyeti birincil önceliklerimiz arasında yer almaktadır. eşyaları korumaya yönelik uygulamaya konulan sistemlerimiz, AB standartlarına uygunluğuyla müşterilerimizin eşyalarını maksimum seviyede koruyan sistemleri ifade etmektedir.
Ambalajlama sistemlerimiz, eşyalarınızı koruyucu sistemlerin başında gelmektedir. Bu sistemlerimizde birinci sınıf malzeme kullanılarak imal edilen ambalajlar tercih edilmektedir. Sıfır bir şekilde temin edilen ambalajlar, eşyalarınızın korunmasına yönelik önemli bir uygulamadır. Diğer bir sistemimiz de, araçlarımızda yer verdiğimiz sabitleme sistemlerinden oluşmaktadır. Sabitleme sistemimiz sayesinde eşyalar herhangi bir sarsıntıda zarar görmemektedir.

Asansörlü taşımacılık

Asansörlü taşımacılık hizmetimiz sayesinde yüksek katlı binalara eşya çıkartmak daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Taşımacılık alanında bir devrimi ifade eden asansörlü sisteme yaptığımız yatırımlarla müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz. Birinci sınıf mekanizmaya sahip asansörlerimiz, her yükseklik de kata ulaşarak ağır yükleri hızlı bir şekilde taşıyabilecek kapasiteye sahiptir.

Değerlerimizden taviz vermeden en uygun fiyata taşımacılık

Orhangazi Evden Eve Nakliyat, değerlerinden taviz vermeksizin en iyi taşımacılık hizmetini yine en uygun fiyata sunma başarısı göstermektedir. Müşterilerimize maksimum fayda sağlamak adına birinci sınıf malzemeler kullanarak deruhte edilen taşımacılık hizmetimizi, uygun fiyat politikamız gereğince müşterilerimizin bütçelerine dost bir şekilde yerine getiriyoruz.
Uygun fiyat politikası uygularken asla kalite yönergelerimizden taviz vermiyoruz. Marka değerimizin gereklerine uygun şekilde hareket ederek, müşterilerimize sunduğumuz hizmet değerine karşılık gelebilecek en asgari ücretle nakliyat hizmetlerimizi veriyoruz. Kalite, güven, hız ve samimiyet odaklı hizmetimizden yararlanmak için hemen bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Sorularınız mı var?

Nakliyat sektörü ile ilgili aklınıza gelen her türlü soruyu bizlere sorabilirsiniz. Dilerseniz hemen fiyat alabilirsiniz. İletişim sayfamız da ki kanallardan bizlere ulaşabilirsiniz.

iletişim