7/24 Telefon: 0 534 738 99 24

logo
  • Bursa, Osmangazi

  • Arabayatağı Mh. Anadolu Sk. No:1

gürsu evden eve nakliyat

Gürsu Evden Eve Nakliyat

Gürsu evden eve nakliyat hizmetlerimizde güven odaklı yürüttüğümüz çalışmalarla müşteri memnuniyetini kazanmayı başardık. Her zaman gelişen ve büyüyen müşteri portföyümüz arasında yer almak için hemen bizimle irtibat kurabilirsiniz. Nakliyatçılıkta Avrupa standartlarında hizmet sunarak, birçok firmayı geride bırakan yönetim anlayışımızla ülkemizin her noktasına hizmet sunuyoruz.

Neden bizi tercih etmeniz gerekir?

Birçok nakliyat firması dururken neden bizi tercih etmeniz gerektiğine dair sağlam sebeplerimizi sizlerle paylaşmak isteriz. Kurumsal bir yapıya sahip olan şirketimiz, marka değerine önem veren ve prestijini arttırmaya yönelik hizmet standartlarına dikkat eden bir idari yapıya ve yönetim felsefesine sahiptir. Kuşkusuz bu anlayış müşterilere daha faydalı olabilmek adına sürekli çalışmayı, yenilikleri takip etmeyi ve nakliyat sektöründe yeniliklere öncü olabilecek bir mekanizmanın çalışmasını zorunlu kılmaktadır.
Şirketimiz, çağdaş yönetim değerleri kapsamında nakliyat sektörüne dair her türlü gelişmeyi takip etmekte ve uygulayarak, müşterilerinin faydasına sunmaktadır. En çok ihtiyaç duyulan eşyaların korunmasına dair yöntemlerde, modern ambalajlama ve sabitleme sistemlerine yer vermektedir. Araçlarının kalitesine, teknik bakımına ve donanımlarına dikkat ederek, taşımacılıkta Avrupa standartlarını da aşacak çalışmaları gün yüzüne çıkartmaktadır.


Kaliteli bir kadroyla taşımacılık

Firmamız, değerlerine ve hedeflerine ulaşmak için kaliteli bir kadronun varlığına inanmaktadır. Bu nedenle en alt çalışandan en üst çalışana kadar oryantasyon sürecinden geçerek, çağdaş değerlerle bezenmiş, ilerici, Gürsu evden eve nakliyat sektörüne değer sunabilecek kişilikler ortaya çıkması sağlanmaktadır. Gürsu evden eve nakliyat ekibi içerisinde marangoz ustaları bulundurulmakta, eşyaların sökülmesi ve takılması gibi işlemler titizlikle yapılmaktadır. Güler yüzlü personel sayesinde taşınma süreci stres olmaktan çıkarak, daha basit ve hızlı bir şekilde sonlanan duruma gelmektedir. Gürsu evden eve nakliyat, sunduğu kaliteli hizmetlerle beraber fiyat politikasında da rakiplerinden çok daha farklı uygulamalara imza atmaktadır. Gürsu evden eve nakliyat hizmetlerinin yanında, diğer sunduğu lokasyonlarda da en uygun fiyatlandırmalara imza atmaktadır. Kaliteyi ve uygun fiyatı aynı potada sunan şirketimiz, maksimum fayda sağlayacak çalışmalarıyla marka bilinirliliği ve güvenilirliğini arttırmaya devam etmektedir. Türkiye’nin her noktasına ulaşan filosuyla nakliyat hizmetleri artık daha güvenli ve kaliteli!

Sorularınız mı var?

Nakliyat sektörü ile ilgili aklınıza gelen her türlü soruyu bizlere sorabilirsiniz. Dilerseniz hemen fiyat alabilirsiniz. İletişim sayfamız da ki kanallardan bizlere ulaşabilirsiniz.

iletişim