7/24 Telefon: 0 534 738 99 24

logo
  • Bursa, Osmangazi

  • Arabayatağı Mh. Anadolu Sk. No:1

mobil asansör kiralama

Mobil Asansör Kiralama

Mobil asansör kiralama işlemlerini tamamlayarak eşya taşıma aşamasını daha sorunsuz ve kolay bir hale getirebilirsiniz. Eşya taşıma işlemleri özellikle binaların kat sayısının artması ile beraber daha zor bir hal almıştır. Asansör kullanımı bu alanda işleri kolaylaştıran en temel unsurlardandır. Eşyaların taşınması kolaylaşırken bunun yanı sıra insan gücüne olan ihtiyaç da minimize olduğu için daha az masraflı bir yapılanma karşımıza çıkıyor!

Eşyalara Zarar Vermeden Taşıma Sağlamak Mümkün

Mobil asansör kiralama işlemleri sırasında direkt olarak belirtilen alana herhangi bir zarara uğramadan eşyaların taşınması için uygun alt yapı hazırlanmıştır. Özellikle mobilyaların ve elektronik cihazların korunaklı biçimde taşınması sırasında tek bir hasar dahi meydana gelmeyecektir. Siz de ev eşyalarınızı güvenilir şekilde taşıyacak ve yerleştirecek bir ekip arayışındaysanız en doğru yerde bulunuyorsunuz.

Hizmet Prensiplerimiz

Firmamız tarafından sunulan hizmet yapılanmasını şekillendiren en temel prensipler;

  • • Müşterilerin mallarına asla zarar verilmemesi
  • • Teknik bakımdan yeterliliği oldukça yüksek cihazlardan faydalanmak
  • • Cihazların bakımının düzenli olarak yapılması

Bu detaylara bakıldığı zaman piyasada yer alan diğer taşıma firmalarından neden bu derece ön planda olduğumuzu çok daha net şekilde görebilirsiniz. Hizmette kalite bizim firmamıza has bir nitelik!

Konusunda Uzman Kadro!

Hem asansörlerin denetiminin ve kontrolünün sağlanması hem de direkt olarak taşıma işlemleri sırasında yardımcı olan ekip yapılanmamıza bakıldığı zaman kişilerin konusunda uzman olduğu net bir biçimde görülüyor. İş birliği kurduğumuz tüm çalışma arkadaşlarımız konusunda gerekli olan eğitimleri almış ve tecrübe kazanmış kişilerdir. Bu nedenle çalışma sistemimizden kaynaklanan tek bir aksaklık dahi meydana gelmeyecektir. Siz de anında temsilcilerimiz ile iletişime geçin ve bu muhteşem kaliteden siz de istifade edin!

Muhteşem Kalite Düşük Ücret!

Mobil asansör kiralama işlemleri sırasında göz atabileceğiniz asansör seçeneklerinin her biri global manada onaylanmış olan bir yapılanmaya sahiptir. Bu noktada kalite ya da işlevsellik ile alakalı tek bir aksaklık dahi meydana gelmeyecektir. Düşük ücrete en yüksek kalite aralığını elde etmek isterseniz doğru yerdesiniz. Muhteşem kalite izi de koruma altına alacak!

Sorularınız mı var?

Nakliyat sektörü ile ilgili aklınıza gelen her türlü soruyu bizlere sorabilirsiniz. Dilerseniz hemen fiyat alabilirsiniz. İletişim sayfamız da ki kanallardan bizlere ulaşabilirsiniz.

iletişim